Мир Солнца

 

Реклама

Добавить объявление


ЛУЧШИЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ
Вдохновение Карпат - коттедж в горах Карпатах
Мир Солнца
Закарпатье, П.Гута
Онлайн заказ
Отель Фантазия
Отель Фантазия
Закарпатье, Поляна
Номера от 660 грн.
СКИДКА -3%
-3% онлайн заказ

Турбаза Эльдорадо
Турбаза Эльдорадо
Закарпатье, Солочин
Номера от 470 грн.
Есть номера
-3% онлайн заказ

Корпус 2 санатория Квитка Полонины
Квитка Полонины
Закарпатье, Солочин
Номера от 300 грн.
Есть номера
-3% онлайн заказ

Отель Эдельвейс
Отель Эдельвейс
Закарпатье, Поляна
Номера от 350 грн.
Есть номера
-3% онлайн заказ
Отель Славутич-Закарпатье
Славутич Закарпатье
Закарпатье, Поляна
Номера от 300 грн.
Есть номера
-2% онлайн заказ
Зачарованные Карпаты
Зачарованные Карпаты
Закарпатье, Воловец
Коттеджи от 400 грн.
Есть номера


Із повним текстом дисертації Ви можете самостійно ознайомити у Національній бібліотеці ім. Вернадського у відповідності до законодавства України.

 


web clocks reloj para mi sitio
Contatore
web clocks relojes gratis para blog
Contatore
contatore visite contadores de visitas mailorder brides


Автореферати
Оплата Контакти
Союз образовательных сайтовСоюз образовательных сайтовКлімат Поляни

 М'який клімат регіону сприяє гарному відпочинку протягом усього року, і якість оздоровлення та відпочинку в Поляні зовсім не залежить від сезону року. Відпочиваючих радують багатий вибір різноманітних видів відпочинку та розваг, а також досить демократичні ціни. Приїжджають в Поляну туристи віддають перевагу комплексному відпочинку, який поєднує оздоровче лікування з активними заняттями спортом і гірським туризмом. Взимку бальнеологічні процедури можна поєднувати із заняттями гірськолижним спортом, а літній відпочинок в Поляні дарує різноманіття яскравих вражень, які надає природа Карпат.

Клімат Поляни

Зимовий відпочинок в Поляні приваблює сюди любителів гірських лиж, а для занять гірськолижним спортом на курорті створені всі умови: тут є обладнані бугельними підйомниками гірськолижні траси, а також прокат спорядження. Для професіоналів тутешні траси можуть здатися занадто простими, але вони зможуть вирушити у Міжгір'ї або Воловецький район, до яких тут, образно кажучи, рукою подати, і де є відмінні траси різного рівня складності.

Якщо туристів цікавлять пам'ятки Поляни, то вони можуть відвідати мисливський замок Шенборнів, церква Миколи Чудотворця з дзвіницею в селі Подобовець або один з найкрасивіших водоспадів Закарпаття Шепіт. За бажанням відпочиваючих в Поляні організовуються різні екскурсії в Мукачево, Ужгород і до різних пам'яток цього краю.

Гостей курорту в будь-який час року радо зустрічають пансіонати, санаторії, готелі, бази відпочинку Поляни. Слід зазначити, що санаторії Поляни дорожать своєю репутацією і тому йдуть в ногу з часом: сучасна діагностична та лікувальна база, високий професіоналізм і кваліфікація медичного та обслуговуючого персоналу, хороший номерний фонд і розвинена інфраструктура - ось те, чим характеризуються ці оздоровчі заклади..

поляна, курорт, отзывы, про курорт поляна, отдых в поляне, About resort Polyana


TOPlist Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
web tracking