Мир Солнца

 

Реклама

Добавить объявление


ЛУЧШИЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ
Вдохновение Карпат - коттедж в горах Карпатах
Мир Солнца
Закарпатье, П.Гута
Онлайн заказ
Отель Фантазия
Отель Фантазия
Закарпатье, Поляна
Номера от 660 грн.
СКИДКА -3%
-3% онлайн заказ

Турбаза Эльдорадо
Турбаза Эльдорадо
Закарпатье, Солочин
Номера от 470 грн.
Есть номера
-3% онлайн заказ

Корпус 2 санатория Квитка Полонины
Квитка Полонины
Закарпатье, Солочин
Номера от 300 грн.
Есть номера
-3% онлайн заказ

Отель Эдельвейс
Отель Эдельвейс
Закарпатье, Поляна
Номера от 350 грн.
Есть номера
-3% онлайн заказ
Отель Славутич-Закарпатье
Славутич Закарпатье
Закарпатье, Поляна
Номера от 300 грн.
Есть номера
-2% онлайн заказ
Зачарованные Карпаты
Зачарованные Карпаты
Закарпатье, Воловец
Коттеджи от 400 грн.
Есть номера


Із повним текстом дисертації Ви можете самостійно ознайомити у Національній бібліотеці ім. Вернадського у відповідності до законодавства України.

 


web clocks reloj para mi sitio
Contatore
web clocks relojes gratis para blog
Contatore
contatore visite contadores de visitas mailorder brides


Автореферати
Оплата Контакти
Союз образовательных сайтовСоюз образовательных сайтовГірське село Шешори

 


Гірське село Шешори, колись було дуже популярним місцем відпочинку. Своє друге життя і найбільшу популярність, Шешори отримали із-за однойменного фестивалю етно і фолк музики, що проходив там щороку, починаючи з 2003. Саме завдяки цьому фестивалю я там і побував.

Сюрпризи почалися ще в шляху, а саме з містечка Коломия. Такого чистенького і акуратного міста я ще не зустрічав, після індустріальних пейзажів Донбасу, будиночки під червоною черепицею, брусчатая мостова і двоголова ратуша створили ілюзію, що потрапив якщо не в інший світ, то в іншу країну точно.

Поїздка в село теж, сподобалася, Шешори з усіх боків оточені горами і лісами.. Дорога проходить мимо інших сіл, маленькі акуратні будиночки, поляни для сінокосу, виноградники, ліс і знову будиночки.

Гірське село Шешори

А ось самі Шешори, спочатку розчарували, місце прибуття автобуса пряме сказати не сама краща частина сіла. Звичайна картина, грунтова дорога, покинута бетонна зупинка, і традиційний «Сільмаг» із звичайним набором пиво, горілка, консерви і усюдисуща «Мівіна». Але буквально в декількох кроках, знову починаються красиві будиночки, річка, поляни, сади. Взагалі, подібне чергування для цієї місцевості вельми характерний. Картини занепадницької глушини змінялися шикарними видами природи і красивими будовами курортного типу.

Особливо хороший район лісництва, і територія покинутої турбази. Тиша і запустіння, перемога природи над цивілізацією, старі будинки з дерев'яними дахами, альтанки заплетені хмелем, бетонний остов якого те санаторію, зарослий кущами, в'юнкою травою і диким виноградом. Місцеві, чомусь туди майже не ходять, від цього іноді буває моторошнувато, неначе місце якесь зачароване. Отже на ніч там зупинятися не рекомендую, а ось погуляти вранці при густому тумані, (там частенько з ранку бувають) це хоч і дуже на любителя, та зате «любителеві», запам'ятатися надовго.

 

Шешори, курорт, шешор, отель в шешорах, отдых в шешорах, Sheshory


TOPlist Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
web tracking